CIESZKÓW

Akacjowa, ul. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Kolejowa, ul. Krotoszyńska, ul. Polna, ul. Tadeusza Kościuszki

ul. Kwiatowa, ul. Garncarska

Plac Rynek

Biadaszka, Zwierzyniec

Wężowice

Ujazd, Siemianów, Pustków

Guzowice

Agrestowa, al. Sportowa, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Leśna, ul. Ludwika Waryńskiego, ul. Morelowa, ul. Ogrodowa, ul. Piaskowa, ul. Piastowska, ul. Porzeczkowa, ul. Wiśniowa

posesje wielolokalowe

Grunwaldzka, ul. Rolnicza, ul. Sosnowa, ul. Wierzbowa

Jankowa, Jawor, Niezamyśl, Trzebicko

Góry, Trzebicko Dolne

Sędraszyce, Nowy Folwark

Brzezina, Grzebielin, Słabocin

Pakosławsko

Rakłowice

Dziadkowo


KOBYLIN

Rejon I (jako podwykonawca firma EKO-KAR)

Rejon II

Smolice, Stary Kobylin, Długołęka, Berdychów, Zdziętawy, Raszewy, Starygród, Starkówiec

Rębiechów, Rzemiechów, Rojew, Lipówiec, Kuklinów, Franków, Wyganów, Fijałów, Nepomucenów (firma EKO-KAR jako podwykonawca)

Targoszyce, Łagiewniki, Zalesie Małe, Zalesie Wielkie, Górka, Sroki, Biała Róża (firma EKO-KAR jako podwykonawca)

zabudowa wielorodzinna


KROTOSZYN

Rejon I
Rejon II
Rejon III
Rejon IV (jako podwykonawca PGKiM sp. z o.o. Krotoszyn)
Rejon V
Rejon VI (jako podwykonawca firma EKO-KAR)
Unisław, Wronów, Bożacin, Wielowieś, Raciborów, Ustków
Kobierno, Brzoza, Nowy Folwark, Tomnice, Durzyn, Jasne Pole
Janów, Baszyny, Roszki, Różopole, Świnków
Biadki, Chwaliszew, Smoszew ul. Słoneczna 3 i 39
Osusz, Salnia, Lutogniew, Dzierżanów, Romanów, Benice, Wróżewy (jako podwykonawca firma EKO-KAR)
Smoszew, Gorzupia, Orpiszew, Duszna Górka, Biadki Paprotki 58 (jako podwykonawca firma EKO-KAR)

Zabudowa wielolokalowa:

Rejon I

Rejon II

Rejon III

Rejon V

Rejon VI

Biadki Rozdrażewska 6, 10

Biadki Rozdrażewska 4,12

Bolewskiego 16, 18

Dąbrowskiego, Mickiewicza, Fabryczna, Konstytucji 3 Maja, Przemysłowa

Konstytucji 3 Maja 11

Konstytucji 3 Maja (8, 10, 12), Słodowa 15

Os. Korczaka, Os. Sikorskiego, Raszkowska, 56 Pułku Piechoty 3,3A

Osiedle Zielone Ogrody, Kobylińska (2B, 4B, 4D)

Osiedle Robińskich (1, 2, 4)

Rawicka 2-4, 24A – 24C, 24B, 26

Transportowa 15

Wronów 14, 15

Zacisze 1


SULMIERZYCE

Al. Klonowicza ul. Adama Asnyka, ul. Ceglarska, ul. Kaliska, ul. Krótka, ul. Leona Piątka, ul. Miodowa, ul. Myśliwska, ul. Nowa, ul. Nowokościelana, ul. Odolanowska, ul. Oś. A.B. Ciechańskiego, ul. Polna ul. Poznańska, ul. Rolnicza ul. Rynek, ul. Rynkowa ul. Sadownicza, Szkolna ul. Uciechowska ul. Wiosny Ludów ul. Władysława Broniewskiego ul. Wrocławska ul. Wąska

Błonie ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby ul. Gen. Władysława Sikorskiego ul. Granowice Jana Pawła II ul. Jarosława Stryczyńskiego ul. Ks. Jana Siwickiego ul. Krotoszyńska Piotra Zielezińskiego ul. Powstańców Wielkopolskich ul. Prof. Ignacego Laskowskiego ul. Starokościelna ul. StrzeleckaBłonie ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby ul. Gen. Władysława Sikorskiego ul. Granowice Jana Pawła II ul. Jarosława Stryczyńskiego ul. Ks. Jana Siwickiego ul. Krotoszyńska Piotra Zielezińskiego ul. Powstańców Wielkopolskich ul. Prof. Ignacego Laskowskiego ul. Starokościelna ul. Strzelecka

posesje wielolokalowe


ZDUNY

Rejon I

Rejon II

Konarzew (jako podwykonawca PGKiM sp. z o.o. Krotoszyn

Baszków, Bestwin, Ruda, Rochy, Trzaski, Dziewiąte

Perzyce, Chachalnia, Ostatni Grosz, Piaski, Siejew

Chachalnia, ul. Stawna 2, i Rochy 56 - 58

Chachalnia:ul. Kręta 11, ul. Sulmierzycka 2, Helenopol 1, Perzyce 31-34

posesje wielolokalowe - gmina

Rejon I (posesje wielolokalowe)

Rejon II (posesje wielolokalowe)


 

 

Dodatkowe informacje