Szanowni mieszkańcy gmin Cieszków, Kobylin, Sulmierzyce oraz Zduny,

z uwagi na drobną omyłkę w dostarczonych harmonogramach odbioru odpadów na rok 2022, informujemy, że nie zawierają one wszystkich terminów odbioru odpadów papieru oraz szkła.

W związku z tym, przy poniższych harmonogramach, w nawiasach wskazano regulaminowe odbiory odpadów papieru i szkła.

W najbliższych dniach operator odbierający odpady dostarczy informację z dodatkowymi terminami odbioru odpadów.


 CIESZKÓW cieszkow

REJON: ul. Akacjowa, Gen. Władysława Sikorskiego, Garncarska, Kolejowa, Krotoszyńska, Kwiatowa, Polna, Tadeusza Kościuszki, Agrestowa,Chrobrego, Grunwaldzka, Sportowa, Leśna, Ludwika Waryńskiego, Morelowa, Lawendowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piastowska, Porzeczkowa, Rolnicza, Sosnowa, Wierzbowa, Wiśniowa, pl. Rynek, Słoneczna oraz Ptasi ZaułekChrobrego, Grunwaldzka, Sportowa, Leśna, Ludwika Waryńskiego, Morelowa, Lawendowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piastowska, Porzeczkowa, Rolnicza, Sosnowa, Wierzbowa, Wiśniowa, pl. Rynek, Słoneczna oraz Ptasi Zaułek

[dodatkowe odbiory: papier: 31.05, 05.11; szkło: 31.05, 05.11]

Biadaszka, Zwierzyniec, Ujazd, Siemianów, Pustków, Wężowice, Góry, Jankowa, Jawor, Niezamyśl, Trzebicko, Trzebicko Dolne [dodatkowe odbiory: papier: 30.08; szkło: 30.08.]

Brzezina, Dziadkowo, Grzebielin, Słabocin, Pakosławsko, Rakłowice, Guzowice, Sędraszyce, Nowy Folwark [dodatkowe odbiory: papier: 29.05; szkło: 29.05.]

Wspólnoty Wielokalowe Cieszków ul. Piaskowa (20,22,24,26,28,30) [dodatkowe odbiory: papier: 31.05, 05.11; szkło: 31.05, 05.11]   


KOBYLIN

kobylin

REJON 1: ul. Berdychowska, Boruty, Cisowa, Czerwona Róża, Gen. Mariana Langiewicza, Gen. Jana Napomucena Umińskiego, Jałowcowa, Leszczyńskich, Józefa Łukasiewicza, Konwaliowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Strzelecka, Świerkowa, Tulipanowa, Samuela Twardowskiego, Targoszyce, Łagiewniki, Zalesie Małe, Zalesie Wielkie, Górka, Sroki, Biała Róża [dodatkowe odbiory: papier: 01.06; 02.11; szkło: 04.06; 05.11]

REJON 2: ul. Mickiewicza, Aleja Powstańców Wielkopolskich, Baszkowska, Biskupa Adama Konarskiego, Droga Królewska, Dworcowa, Gen. Grobelnego, Gen. Andersa, Generała Sikorskiego, Grobla, Grunwaldzka, Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego, Jastrzębia, Kolejowa, Kościelna, Krobska, Krotoszyńska, Krótka, Ks. Antoniego Szyperskiego, Łąkowa, 3 Maja, Marii Dąbrowskiej, M. Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Nowy Rynek, Pl. Andrzeja Glabera, Polna, Polskiego Września, Rawicka, Rektora Macieja, Rębiechowska, Rębiechów 20, Rynek Marszałka Piłsudskiego, Rzemiechowska, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Moniuszki, T. Kościuszki, Wałowa, Wiosenna, Wolności, Zamkowa   [dodatkowe odbiory: papier: 03.08; szkło: 06.08]

REJON 3: Smolice, Stary Kobylin, Długołęka, Berdychów, Zdziętawy, Raszewy, Starygród, Starkowiec   [dodatkowe odbiory: papier: 01.07; 02.12; szkło: 09.07; 10.12]

REJON 4: Rębiechów, Rzemiechów, Rojew, Lipówiec, Kuklinów, Franków, Wyganów, Fijałów, Nepomucenów  [dodatkowe odbiory: papier: 02.09; szkło: 10.09]

Kobylin WspólnotyAleje Powstańców Wielkopolskich 8, Aleje Powstańców Wielkopolskich 54, Kolejowa 14, Kobylin Wolności 35, Kuklinów 55-55a, Łagiewniki 42, Łagiewniki 38a, Łagiewniki 38b, Łagiewniki 40, Smolice 1a, Smolice 1b, Smolice 126 B-C, Smolice 133 B [dodatkowe odbiory: papier: 01.06; 02.11; szkło: 04.06; 05.11]


KROTOSZYN krotoszyn

Krotoszyn - rejony obsługiwane przez POM EKO z Kalisz

Krotoszyn - rejon obsługiwane przez PGKIM Krotoszyn

Krotoszyn - rejon obsługiwane przez PGKIM Krotoszyn (nieruchomości wielolokalowe)

SMOSZEW, GORZUPIA, ORPISZEW, DUSZNA GÓRKA, BIADKI PAPROTKI 58 - rejon obsługiwany przez EKO-KAR sp. z o.o.

OSUSZ, SALNIA, LUTOGNIEW, DZIERŻANÓW, ROMANÓW, BENICE, WRÓŻEWY - rejon obsługiwany przez EKO-KAR sp. z o.o.

Celem wyszukania konkretnej ulicy, po otwarciu pliku PDF należy wcisnąć kombinację klawiszy CTRL + F i w polu Znajdź wpisać żądaną ulicę oraz kliknąć enter:

1


  SULMIERZYCE sulmierzyce

REJON 1: ul. Nowa, Nowokościelna, Rynkowa, Rynek, Szkolna, Błonie, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gen. Władysława Sikorskiego, Granowice, Jana Pawła II, Krotoszyńska, Powstańców Wielkopolskich, Starokościelna, Strzelecka, Jarosława Stryczyńskiego, Ks. Jana Siwickiego, Prof. Ignacego Laskowskiego, Zalesie [dodatkowe odbiory: papier: 01.06; 02.11; szkło: 11.06; 12.11]

REJON 2: ul. Al. Klonowicza, Adama Asnyka, Ceglarska, Kaliska, Krótka, Leona Piątka, Miodowa, Myśliwska, Odolanowska, Oś. A.B. Ciechańskiego, Polna, Poznańska, Rolnicza, Sadownicza, Uciechowska, Wiosny Ludów, Wąska, Władysława Broniewskiego, Wrocławska, Piotra Zielezińskiego [dodatkowe odbiory: papier: 03.08; szkło: 13.08]

Sulmierzyce Wspólnoty: Os. A.B. Ciechańskiego 2 [dodatkowe odbiory: papier: 01.06; 02.11; szkło: 11.06; 12.11] 


 ZDUNY zduny

REJON: ul. Asnyka, Jagodowa, Konopnickiej, Leśna, Łacnowa, Masłowskiego, Mickiewicza, Młynarska, Ogrodowa, Ostrowska, Piaskowa, Plac Skargi, Podgórna, Prusa, Reja, Reymonta, Sieniutowa, Słowackiego, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Strzelecka, Sulmierzycka, Słoneczna,Szkolna, Wiosenna, Witosa, Zacisze [dodatkowe odbiory: papier: 30.08; szkło: 30.08]

REJON: ul. 1 Maja, Bursztynowa, Cegielskiego, Jana Kazimierza, Jaśkowskiego, Jaśminowa, Jutrosińska, Kobylińska, Kolejowa, Konstytucji 3 Maja, Kopernika, Krotoszyńska, Liliowa, Okrężna, Oliwkowa, Osiedle Grzybowe, Paderewskiego, Pl. Kościuszki, pl 700- lecia, Pocztowa, Polna, Poprzeczna, Powstańców Wlkp., Przemysłowa, Rejtana, Rochowska, Różana, Rynek, Sienkiewicza, Towarowa, 3 Krzyży, Wieczorka, Wiśniowa, Wrocławska, Wrzosowa, Wiatraczna [dodatkowe odbiory: papier: 31.05; 29.11; szkło: 31.05; 29.11]

REJON: Konarzew, Perzyce, Perzyce 31-34, Chachalnia, Chachalnia: Kręta 11, Chachalnia: Sulmierzycka 2, Chachalnia: Stawna 2, Helenopol 1,Ostatni Grosz, Piaski, Siejew, Szaniec 1, 7, 15 [dodatkowe odbiory: papier: 30.06, 29.12; szkło: 30.06]

REJON: Baszków, Bestwin, Ruda, Rochy, Trzaski, Dziewiąte, Rochy 56-58 [dodatkowe odbiory: papier: 29.09; szkło: 29.09]

REJON: Wspólnoty Wielolokalowe: Zduny : ul. Łacnowa 58,60, Mickiewicza 13, Pl. Skargi 11, Sulmierzycka 2, 1 Maja 4,10,12, Kolejowa 15A,17,Kobylińska 38A,40, Os. Madalińskiego 1,2,3,4 Sienkiewicza 6,8,14 Rynek 16,18, Baszków 98, 98a, Siejew 3, Konarzew: Parkowa 9,11,13,15 [dodatkowe odbiory: papier: 31.05; 05.11; szkło: 31.05; 05.11 oraz zmiana terminu odbioru tworzyw sztucznych z 01.11 na 05.11]


harmonogram odbioru leków z aptek z terenu Krotoszyna

harmonogram odbioru leków z aptek  z terenu gmin Cieszków, Kobylin, Sulmierzyce, Zduny