bip logo 240x300fb logoepuaplogo

eco harmonogram logo  Google Play logo.svg 

                                     

Harmonogram nieodpłatnej zbiórki odpadów wielkogabarytowychna terenie Związku MIędzygminnego "EKO SIÓDEMKA"

Mieszkańcy mogą wystawiać przed posesję lub przy głównych ciągach komunikacyjnych odpady wielkogabarytowe (tapczany, wersalki, fotele, łóżka, stoły, krzesła, kanapy, meble, elementy stolarki, okna (bez szyb), dywany, wykładziny, metale, wózki dziecięce, materace, kołdry, rowery, zabawki dużych rozmiarów, umywalki, muszle toaletowe, drzwi, zużyte urządzenia elektroniczne i elektryczne, sprzęt AGD i RTV.

W dniu wywozu do godz. 7.00 odpady należy wystawić przed posesję lub na chodnik w sposób niestwarzający zagrożenia i utrudnienia dla ruchu drogowego. Odpady wystawione później nie zostaną odebrane.

Zbiórka nie dotyczy podmiotów gospodarczych.

Prosimy o nie wystawianie innych odpadów jak wymienione powyżej,

ponieważ nie będą odbierane.

NIE WYSTAWIAMY

Odpadów niebezpiecznych tj. akumulatorów, baterii, leków, strzykawek, eternitu, farb, opon, odpadów budowlanych i poremontowych.


CieszkowwCIESZKÓW (po kliknięciu w nazwę miejscowości otwiera się harmonogram)

kobylinKOBYLIN (po kliknięciu w nazwę miejscowości otwiera się harmonogram)

krotoszynKROTOSZYN (MIASTO) (po kliknięciu w nazwę miejscowości otwiera się harmonogram)

krotoszynKROTOSZYN (GMINA) (po kliknięciu w nazwę miejscowości otwiera się harmonogram)

sulmierzyceSULMIERZYCE - 06.02.2021

zdunyGMINA ZDUNY ( Baszków, Bestwin, Ruda, Rochy, Trzaski, Dziewiąte,  Perzyce, Chachalnia, Ostatni Grosz, Piaski, Siejew) - 13.02.2021

zdunyZDUNY

ul. Krotoszyńska, Cegielskiego, Rynek, Sienkiewicza, Plac Kościuszki, Kobylińska, Osiedle Grzybowe, Pocztowa, Okrężna, Jana Kazimierza, Poprzeczna, Wrocławska - 01.03.2021

ul. Kopernika, Bursztynowa, Polna, Kolejowa, Osiedle Madalińskiego, 1 Maja, Jutrosińska, Paderewskiego, Jaśminowa, Wrzosowa, Liliowa, Konstytucji 3 Maja, Ks.B. Jaśkowskiego, Powstańców Wielkopolskich, Rejtana, Wieczorka, Różana, Wiatraczna,Trzech Krzyży - 02.03.2021

ul. Sieniutowa, Podgórna, Sportowa, Witosa, Reymonta, Reja, Słowackiego, Asnyka, Konopnickiej, Prusa, Młynarska, Łacnowa , Strzelecka, Spokojna, Zacisze - 03.03.2021

ul. Ostrowska, Sosnowa, Pl.Ks.Skargi, Mickiewicza, Sulmierzycka, Leśna, Wiosenna, Masłowskiego, Piaskowa, Ogrodowa - 04.03.2021

Konarzew - 05.03.2021

Dodatkowe informacje